Moja lista życzeń ( 0 )
Porównaj ( 0 )
Koszyk pusty

Jesteśmy firmą działającą w branży slubnej od 5 lat. Naszą główną specjalizacją są obrączki ślubne. Posiadamy w ofercie najlepszych polskich producentów, firmy Łazur oraz Złoty Skorpion. Przy oferowaniu Państwu obrączek kładziemy bardzo duży nacisk na kompleksową informację na temat produktu jaki oferujemy. Obrączki ślubne mają to do siebie że kupuje się je (przynajmniej w teorii) raz w życiu, więc mało kto ma swiadomość na co zwrócić uwagę przy ich zakupie. W naszej firmie staramy się rzetelnie państwa uświadomić i doradzić takie rozwiązania aby produkt był niezawodny przez całe życie.


Dobierając kontrahentów zwracaliśmy uwagę aby jakość produktu była jak najwyższa i aby móc ręczyć za oferowane obrączki. W końcu to jeden z nielicznych produktów które towarzyszą nam przez tyle lat życia, więc tutaj nie pozostawiamy miejsca na niską jakość.
Rozumiemy doskonale z jak duzymi wydatkami wiąże sie organizacja ślubu i wesela, więc dbamy równiez o to aby ceny naszych obrączek były uczciwe i nie nadwyrężały za nadto Waszego budżetu juz na starcie współnej drogi.

Poza obrączkami ślubnymi posiadamy jeszcze w większości salonów liczne akcesoria weselne oraz kompleksową oferte papeterii ślubnej wykonywaną na indywidualne zamówienie z wielką starannością i pieczałowitością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową a w przypadku watpliwości, pytań czy chęci zobaczenia produktów na żywo i przymierzenia.
W naszych salonach w miłej i przytulnej atmosferze, przy kawie i herbacie będą mogli Państwo wybrać wymarzone obrączki ślubne. Profesjonalna i miła obsługa z pewnością ułatwi Państwu ten wybór i doradzi najlepsze możliwe rozwiązania.

Zapraszamy do naszych salonów:

Warszawa
ul. Nowolipki 13
12 299 17 10

Kraków
ul. Długa 41
12 307 12 66

Kielce
ul. Duża 3
41 307 00 36

Radom
ul. Witolda 6/8 paw.1
48 307 04 84